Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás absolutně bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené!
Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte se strachovat ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

byt byt byt

Jaký je postup při stěhování?

Poté, co nás kontaktujete, si s Vámi náš dispečer domluví buď termín stěhování, nebo nezávaznou prohlídku bytu na kterou pošle našeho technika.

Technik se k Vám dostaví dle smluveného data a hodiny, následně provede prohlídku bytu, odhadne délku stěhovacích prací, zvolí ideální velikost vozidla a počet pracovníků, aby stěhování bylo co nejefektivnější, nejrychlejší a samozřejmě co nejlevnější. Pokud se Vám cena nebude líbit, nevadí, konzultace jsou zdarma a jsou tu právě proto, abyste si vybrali pro Vás ideální firmu. V případě, že se vším souhlasíte, vyberete si hodinu a datum kdy se stěhování bude realizovat.

V den stěhování k Vám přijede vozidlo se stěhováky ve smluvenou hodinu, na dochvilnosti si potrpíme. Řidič s Vámi ještě jednou projde byt a rozdělí úkoly svým kolegům a všichni začnou nakládat věci do vozidla. Věci se do vozidla ukládají, tak aby se vše vešlo a zároveň nepoškodilo. Po naložení všech věci s Vámi ještě jednou projde celý byt a ověří si, že se opravdu může vyjíždět.

Převoz věci je možno sledovat, nebo se ho i zúčastnit, jako spolujezdec v daném stěhovacím voze. Pokud nemáte možnost jak se dostat do místa vykládky, tak jsme schopni zajistit i doprovodné osobní vozidlo. Řidič vždy volí trasu, která je pokud možno nejkratší, ale zároveň nejpohodlnější pro stěhovaný nábytek, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

Po příjezdu na místo Vám naši pracovníci vynosí věci do bytu a ustaví na místa, která si určíte. Když je Vše na svém místě, odbalí nábytek a vyhodí obalové materiály, případně jsou schopni odvést věci, které se rozhodnete vyhodit do sběrného dvora.

 byt byt byt

copyright © stehujilevne.cz 2016
TOPlist