Stěhování firem

Přestěhovat firmu vyžaduje perfektní organizaci a bezchybné provedení, které Vám naše firma zajistí. Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací. Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.

firma firma firma

Jaký je postup při stěhování?

Poté, co nás kontaktujete, si s Vámi náš dispečer domluví buď termín stěhování, nebo nezávaznou prohlídku bytu na kterou pošle našeho technika.

Technik se k Vám dostaví dle smluveného data a hodiny, následně provede prohlídku firmy, nebo kanceláře odhadne délku stěhovacích prací, zvolí ideální velikost vozidla a počet pracovníků, aby stěhování bylo co nejefektivnější, nejrychlejší a samozřejmě co nejlevnější. Pokud se Vám cena nebude líbit, nevadí, konzultace jsou zdarma a jsou tu právě proto, abyste si vybrali pro Vás ideální firmu. V případě, že se vším souhlasíte, vyberete si hodinu a datum kdy se stěhování bude realizovat.

V den stěhování k Vám přijede vozidlo se stěhováky ve smluvenou hodinu, na dochvilnosti si potrpíme. Řidič rozdělí úkoly svým kolegům a všichni začínají balit a následně nakládat věci do vozidla. Věci se do vozidla ukládají, tak aby se vše vešlo a zároveň nepoškodilo. Po naložení všech věci s Vámi projde celou firmu, nebo kancelář a ověří si, že se opravdu může vyjíždět.

Převoz věci je možno sledovat, nebo se ho i zúčastnit, jako spolujezdec v daném stěhovacím voze. Pokud nemáte možnost jak se dostat do místa vykládky, tak jsme schopni zajistit i doprovodné osobní vozidlo. Řidič vždy volí trasu, která je pokud možno nejkratší, ale zároveň nejpohodlnější pro stěhovaný nábytek, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

Po příjezdu na místo Vám naši pracovníci vynosí věci do nových prostor a ustaví na místa, která si určíte. Když je Vše na svém místě, odbalí nábytek a vyhodí obalové materiály, případně jsou schopni odvést věci, které se rozhodnete vyhodit do sběrného dvora.

 firma firma firma

copyright © stehujilevne.cz 2016
TOPlist